Dovolená 30.8. - 8.9. Eshop funguje v běžném režimu, veškeré objednávky budeme expedovat 9.9.

Mluvící pejsek CZ Fisher-Price

Kód: 4305
Neohodnoceno
Značka: Fisher-Price
799 Kč
Momentálně nedostupné
Položka byla vyprodána…

Měkoučký, mazlivý pejsek se postará o to, že učení bude jedna velká legrace. Když se dítě své čtyřnohého kamaráda dotkne, plyšák zareaguje tak, že hned spustí veselé písničky a fráze, které vaše maličké naučí víc než 100 základních slov, části těla, barvy, tvary a mnoho dalšího

Detailní informace

Detailní popis produktu

Popis produktu

Roztomilý pejsek je přítulný kamarád na hraní, který je určený pro děti od 6 měsíců. Pejsek hovoří česky a má české nápisy. Seznamuje děti s novými tématy, pomocí písniček a říkadel je učí písmenka, číslice, rozeznávání barev a částí těla. Dítě je hrou naplno pohlceno na dlouhou dobu. Hračka také v dětech upevňuje pocit bezpečí a učí je chovat se přátelsky. Pejsek pomáhá rozvíjet smysl pro rytmus a jemnou motoriku. Podněcuje dítě, aby se učilo zpěvem, tancem a hrou.

Naučte se spoustu nových věcí

Tato interaktivní hračka naučí vaše dítě abecedu, čísla, ale také poznávat barvy a části těla. Dítě intuitivně zkoumá jakým způsobem rozeznít písničky a povídání, tím se učí řešit problémy a rozšiřuje si slovní zásobu.
 

Pořiďte si skvělého kamaráda

Roztomilý pejsek, ke kterému se dítě rádo přitulí, je ideálním pomocníkem, jež v dítěti rozvíjí pocit bezpečí a zároveň ho učí chovat se přátelsky. Je to skvělý kamarád, který přímo vybízí ke společenským hrám.
 

Užijte si velkou zábavu

Tento produkt pomáhá dítě seznamovat s novými tématy, která souvisejí s tím, co již zná. Díky technologii Smart Stages se nabídka funkcí mění postupně tím, jak vaše děťátko roste. Učení probíhá zábavnou formou prostřednictvím zpívání, tancování a hraní.
 

Zpívejte a hrajte si

Hračka naučí vaše dítě známé písničky a hry. Jedním stiskem se rozbliká červené srdíčko, umístěné na pejskově hrudníku do rytmu hudby. Pořiďte svému dítěti tohoto skvělého kamaráda, se kterým si užije spoustu zábavy a naučí se mnoho nových věcí.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: