Bamboolik Jednorázové vkládací plenky Kojenec Celulóza (56ks)

Kód: 3137
Neohodnoceno
Značka: Bamboolik
279 Kč
Skladem u partnera
Můžeme doručit do:
9.2.2023
Položka byla vyprodána…

Ideální varianta pro dobu dovolených bez možnosti praní Jednorázové vkládací plenky Bamboolik  

Detailní informace

Detailní popis produktu

Používáte látkové plenky a blíží se čas dovolených, kdy si budete užívat odpočinku bez pračky v dosahu? Nebo naopak používáte výhradně jednorázové plenky a občas vás napadne, zda by to nešlo s aspoň o něco menším množstvím odpadu? Pak jste na správném místě.

  • Jednorázové vkládací plenky se používají v kombinaci se svrchními kalhotkami z moderního materiálu membránového typu, které zadržují vlhkost uvnitř, ale přitom ke kůži propouští vzduch, takže se dítě tolik nezapařuje. Jednorázovou vkládací plenku po použití vyhodíte, kalhotky vyvětráte (proto doporučujeme mít nejméně 2 ks) a vložíte další vkládací plenky. Svrchní kalhotky můžete s novými vnitřky použít opakovaně a pouze větrat, vyperete je v případě ušpinění nebo cca jednou za 2-3 týdny. (Nejlepším vodítkem pro to, kdy je třeba kalhotky vyprat, je váš vlastní nos :) ) Svrchní kalhotky schnou velmi rychle, takže je brzy budete moci znovu použít.
  • TIP: Jednorázové vkládací plenky můžete použít také s AIO kapsami (AIO plenky bez látkové vkládací plenky, jednorázovou vkládací plenku položíte NA kapsu, nevkládáte dovnitř) nebo s tréninkovými kalhotkami.

Jednorázové vkládací plenky jsou vyrobeny buď z celulózy (varianta kojenec), nebo z kombinace celulózy a absorpčního (SAP) gelu (varianta batole), který významně zvyšuje savost pleny.  

JAK PLENKA FUNGUJE?

Použití je jednoduché: 1. Do svrchních kalhotek umístěte jednorázovou vkládací plenku tak, aby pokrývala co největší část plochy svrchních kalhotek.  2. Pro delší přebalovací interval (např. na spaní) nebo pro učuranější děti doporučujme použít dvě jednorázové vkládací plenky. 3. Přebalujte nejpozději po 2–3 hodinách nebo co nejdříve po pokakání. 4. Po použití vyhoďte znečištěné vkládací pleny do odpadkového koše. Pokud nejsou svrchní kalhotky znečištěné, můžete je po vyvětrání použít znovu. V případě znečištění svrchních kalhotek postupujte dle pokynů k údržbě uvedených na kalhotkách.

POZOR! Nikdy neházejte jednorázové vkládací plenky do toalety, hrozí ucpání odpadu!  

JAK TO VYPADÁ NAŽIVO?

Použití jednorázových vkládacích plenek je takhle jednoduché:  

NÁŠ TIP

Jednorázová savá jádra můžete používat i s kapsou AIO. Jen je potřeba jednorázovou vkládací plenku umístit na kapsu, nikoli do ní. Narozdíl od svrchních kalhotek, AIO kapsy doporučujeme prát po každém použití, zkrátka tak, jak jste u plen AIO zvyklí. Stejným způsobem vám poslouží také tréninkové kalhotky. 

Více informací se dozvíte v našem článku o jednorázových vkládacích plenkách nebo v názorném videu.  

PÁR TECHNICKÝCH ÚDAJŮ

Pleny nejsou běleny chlórem, neobsahují parfémy ani další přidané látky. Neobsahují nepromokavou část, je nutné je vždy používat se svrchními kalhotkami!

  • Velikost: 35 x 12,5 x 0,5 cm
  • Počet ks v balení: 56
  • Složení:    
  • Dotyková vrstva: netkaná textilie. 
  • Vnitřní savá část: celulóza.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: